Výsledkov: 92241
▲ ▼ Obeť | Narodenie | Úmrtie | ▲ ▼ Hrob | ▲ ▼ Typ | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Stepan Petrovič Burjak | 1909 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
D.B. Galejev | 1921 | 4.2.1945 Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Afanasij Michajlovič Molodcov | 1919 | 11.3.1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Ivan Alexejevič Krasulin | 1919 | 2.4.1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Alexandr Gregorjevič Tepljakov | 1922 | 2.4.1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Vladimir Fedorovič Kozlov | 1923 | 2.4.1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Konstantin Michajlovič Pakter | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Semen Naumovič Telerman | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Vasilij Maksimovič Martynenko | Mokrý Háj | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Abramovič Pavlenko | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Ivan Ivanovič Matichin | Trnava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Peter Nikolajevič Svirin | 1924 | Trnava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Dmitrij Venediktevič Saranča | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Semen Alexejevič Dmitrijev | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Nikolaj Ivanovič Kovylin | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Fedor Grigorievič Rjabiničev | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Petr Saveljevič Musurin | Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Charitonovič Raca | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Vasilij Jakovlevič Griščunin | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Alexej Alexejevič Jelistratov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Viktor Jegorovič Lakajev | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Vladimír Stepanovič Pavlov | 4.2.1945 Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Boris Jevsejevič Zjatekov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Petr Nikolajevič Kozlov | 10.3.1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Anton Žilin | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
I.E. Demidkov | 1919 | 5.3.1945 Trnava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Viktor Savič Pljušč | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Alexej Michajlovič Šarlygin | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Alexej Antonovič Jačmenkov | 1914 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Michajl Pavlovič Orlov | 1918 | 5.2.1945 Trnava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Vera Jefimovna Kovalenko | 1913 | Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Ivan Ivanovič Šuľga | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
A.V. Letnenko | 1914 | 8.5.1945 Brezová | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Alexej Vasiljevič Rudenko | 1925 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Vasiljevič Bogdanov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Dmitrij Afanasjevič Černenko | 1924 | 4.2.1945 Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
V. Nosov | Nitra | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Raisa J. Charčikova | 1924 | 8.5.1945 Brezová | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Michajl Alexejevič Lenčuk | 1915 | 11.3.1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Michajl Bogaturenko | 1914 | 4.3.1945 Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Vasilij Mojsejevič Katnabaj | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Gavril Vasiljevič Fomičev | 1918 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Rukija Saljachovna Saljachova | Trenčianska Teplice | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Nikolaj Mitrofanovič Belozercev | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Abram Borisovič Varšavskij | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Fedor Matvejevič Romanjuk | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Timofej Iľič Šeliščev | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Michail Andrejevič Rodionov | 1912 | 4.2.1945 Trnava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Ivan Alexandrovič Kuznecov | 1903 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Alexej Vasiljevič Gusko | Trnava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Jefim Ivanovič Lachometov | 1914 | Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Vladimír Kirilovič Zimnuchov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Vasilij Alexejevič Michajlenko | 3.4.1945 Pernek | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Jegorij Michajlovič Injakin | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Konstantin Pavlovič Meľničuk | 1909 | 5.3.1945 Trnava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Jekaterina Ivanovna Fedorova | 1924 | 10.3.1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
V.N. Ponomarev | 1910 | 10.3.1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
A. Černov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
A. Božaev | 1.3.1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
P.S. Alenkin | 1914 | 10.3.1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
D.A. Rudenko | 4.3.1945 Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Michajlovič Nefedov | 4.2.1945 Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
A.V. Šestokrydov | Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Igranov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Salida Sultanova | 1923 | Petrova Ves | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
V.I. Šenosrovič | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Stefan Skokunov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Ivan Andrejevič Bogomolov | 1902 | 4.2.1945 Trnava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Alexandr Ivanovič Perminov | 1912 | 5.3.1945 Skalica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Alexandr Ivanovič Deneko | 1917 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Michail Larionovič Alekojev | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Alexandr Nikolajevič Smirnov | 1921 | 11.3.1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Vasilij Ivanovič Sineľnikov | 1917 | Piešťany | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Vela Čuvadovna Azisova | 1898 | Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Ivan Filipovič Marinec | 1919 | Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
P.L. Smirnov | Petrova Ves | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Lidija Zinovjevna Kačenko | 1.3.1945 Piešťany | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Nikolaj Grigorjevič Kljujev | 1920 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Fedor J. Gormilin | 10.3.1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
I.I. Ilarionov | 28.2.1945 Nové Mesto | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Jegor Ivanovič Zacharov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
V.M. Koľcov | 1919 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
N.I. Žanov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Sergej Vasiljevič Česnjakov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Georgij Petrovič Rjabov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Nikolaj Sergejevič Trusov | 1909 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Ignatovič Rechov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Ivan Ivanovič Boldyrev | 10.3.1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Michajl Ivanovič Avrikov | 1914 | 4.2.1945 Trnava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Emanuel Gavrilovič Vinnickij | 1910 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Grigorij Ivanovič Dudnik | Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
P.G. Neoredov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Konstantin Matvejevič Usov | 8.4.1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Kazimir Antonovič Gavriljuk | Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
S.T. Lukjancev | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Trifon Danilovič Papakin | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Stefan Livenko | 1925 | Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Matvej Andrejevič Mosejev | 1912 | Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Alexej Vasiljevič Demidenko | 1920 | Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Grigorij Kondratjevič Mereckij | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Fedosij Andronovič Zakrevskij | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Michajl Ivanovič Kornilov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Vasilij Jakovlevič Artemenko | 1913 | Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Alexej Alexejevič Jelistratov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Serafim Fedosejevič Usikov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Pavel Ivanovič Zatorskij | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
F.M. Semenovič | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Nikolaj V. Kuzmin | 4.2. Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
M.N. Kornijenko | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
V.I. Djakov | 1924 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Jevgenija Larionovna Kliševskaja | 10.3.1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Alexandr Kotljarov | 5.2.1945 Viničné | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Petr Ivanovič Utkin | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Semjon Frolovič Bočkarev | 10.3.1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Petr Filippovič Rebnev | 1915 | 10.3.1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Alexandr Ivanovič Klanin | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Ivan Andrejevič Lepatinin | 1924 | 11.3.1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Arkadij Andrejevič Krisanov | 10.3.1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Nadežda Borisovna Panceva | 1917 | 10.3.1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Georgij Nikolajevič Markelov | 2.3.1945 Rumanová | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Anatolij Ivanovič Gordejev | 1921 | 4.2.1945 Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Vinianim Dmitrijevič Miľkov | 4.2.1945 Trnava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Valentina Sergejevna Koloskova | 10.3.1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Leonid Vasiljevič Salin | 4.2.1945 Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Michajlovič Grikolov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Andrej P. Jefimkin | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Alexandr Tichonovič Sorokin | 4.2.1945 Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
I.V. Kriľcov | 1919 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Andrejevič Ivanov | 1918 | 4.2.1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Nikolaj Vasiljevič Kuzin | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Nikolaj Fedorovič Jevsikov | 1908 | 4.2.1945 Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Andrej Dolinin | 1922 | 5.2.1945 Trnava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Vasilij Vasiljevič Kolotov | 10.3.1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Viktor Grigorjevič Gorjuškin | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Sofija Grigorjevna Vinnik | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Nikolaj Pavlovič Tjutin | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Alexandr Ivanovič Nikitin | 1924 | 9.2.1945 Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Vasilij Antonovič Piunov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Ivan Iljič Kustarin | 1921 | 11.3.1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Pavel Smirnov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Raisa Timofejevna Ranbikova | 1922 | 25.2.1945 Nové Mesto | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Vladimír Dmitrijevič Bespalov | 5.2.1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
V.K. Astaškin | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Michail Ivanovič Brodovskij | 10.4.1945 Trenčín | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Dmitrijevič Korban | Hosťovo | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
N.A. Šumov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Varos Avetikovič Tutchaljan | Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
N.D. Karelin | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Andrej Gerasimovič Jegorov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Gaspar Meľkomovič Tarasov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Nikolaj Nikitovič Vatčlja | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
S.P. Nersisjan | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
A.L. Vessonov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Ivan Afanasjevič Delov | 1903 | Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Vladimír Jakovlevič Matkovskij | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Alexandr Konstantinovič Šukov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
V. Abaljadin | 1923 | 1945 Nitra | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Grigorij V. Abaljadže | 1923 | 1945 Nitra | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Michal Izralevič Abarbaneľ | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Opet Abarsumjak | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
P. A. Abdrijanov | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
M. Abdurachin | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Atvan Abdusalamov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||||
Jakov Ivanovič Aborčanov | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Tichonovič Abramčuk | 1926 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Jantar Alebekov | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Alim Alimov | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Petr Timofejevič Almanachov | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Štefan Michajlovič Altigužin | 1904 | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Vasilij Amirievič Amiriev | 1945 Trnava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Sergej Jefimovič Amisimov | 1945 Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Karib Amomajev | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Korim Amomajev | 1897 | 1945 Čeklís | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Gann Josifovič Anburov | 1912 | 1945 Ruchlicha | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Petr Jefimovič Andejev | 1886 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
V.V. Andolid | 1945 Tatry | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Andrejanov | 1945 Pezinok | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
I.A. Andrejčenko | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
M.T. Andrejčuk | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
N.P. Andrejčuk | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Petrovič Andrejev | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Michajl Innokentjevič Andrejev | 1920 | 14.4.1945 Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Petr Grigorjevič Andrejev | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
S.F. Andrejev | 1911 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Petr Andrejov | 1911 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Petr Andrianov | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
P.A. Andrijanov | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Vladimír Andrejevič Andrijec | 1908 | 1945 Námestovo | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Andrej Ivanovič Andrjušin | 1945 Nitra | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
A.P. Andruchov | 1912 | 1945 Brezová | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
V.F. Andruškov | 17.4.1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Timofej F. Anenko | 1916 | 1945 Nitra | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Vasilij Ivanovič Anenko | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Anexev | 1945 Btaislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Ivanovič Anikijev | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Sergej Anisimov | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
V.V. Antonov | 1925 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
I.M. Antonov | 1897 | 1945 Brezová | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Vitalij Nikolajevič Antropov | 1926 | 1945 Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
V.A. Antropov | 1945 Radimov,okres Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Dmitrij Akimovič Aparin | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Michajl Ivanovič Aramec | 1945 Ruchlicha | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Petr Petrovič Aranžirov | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Alexej Michajlovič Arestov | 1945 Prievoz | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
A.J. Arjamov | 1945 Biňovce | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
B.G. Arkejla | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Stefan T. Arkuntin | 1914 | 1945 Sláv. Údolie | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Dmitrij K. Arlast | 1923 | 1945 Sláv. Údolie | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Ivan Isajevič Armaut | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
F.M. Arsenjev | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Karizim Artakov | 1945 Skalica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Romanovič Artemenko | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Alexandr J. Artemov | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Pjotr Nikitovič Atroškin | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
P.I. Avdejenko | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Nikolaj Fedorovič Avdejenko | 1945 Prievoz | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Petr Jefimovič Avdejev | 1886 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Ivan Trofimovič Avtajev | 1926 | 1945 Ivánka | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Genrich Artemjenovič Azatjan | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Grigirij Maximovič Babij | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Aristakes Grigorjevič Babojan | 1901 | 1945 Lošonec, okr. Trnava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
S.G. Bagrej | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Vasilij Danilovič Bagulin | 1945 Trnava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Monor Bajbasakov | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
N.F. Bajda | 1907 | 1945 Brezová | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Banas Bajganasov | 1945 Čeklís | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Talat Bakov | 1925 | 1945 Ruchlicha | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Pavol Petrovič Baľ | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Michail Fedorovič Balaba | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
I.P. Balašev | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ilja Vasiljevič Baldin | 1916 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
F.N. Balikin | 1926 | 1945 Kopčany | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Vladimír Baľnikov | 1945 Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
J.N. Bandor | 1945 Nitra | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Fedor Vasiljevič Barabik | 1945 Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Afanasij Timofejevič Baramykin | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
A.K. Baranek | 1945 Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Alexej Klimentjevič Baranjuk | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
A.S. Baranov | 1922 | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
G.Z. Baranov | 1945 Nitra | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Grigorij Baranov | 1924 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
S.G. Baranov | 1945 Nitra | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Sergej Alexejevič Baranov | 1924 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Nikolaj Ivanovič Baranov | 1921 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Boris Fedorovič Baranovskij | 1924 | 1945 Nitra | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Pjotr Maximovič Barbaruš | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
I.A. Barenools | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
K.G. Barilščuk | 1898 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
T. Barimov | 1945 Prievoz | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
T. Barimov | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
G.A. Barlov | 1921 | 1945 Ivánka | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Išam Baryjev | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Nikolaj Belgorov Basov | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
A.A. Baštanov | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Jakovlevič Baštovoj | 1905 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
P.A. Batala | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
V.S. Baudnik | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Vasilij J. Beďarev | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Vasilij J. Bedjarev | 1945 Prievoz | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Frida Fridachovna Bechtoľ | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
CH.A. Belanov | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Timofej Ivanovič Belik | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Ivanovič Belin | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Fedor I. Belinskij | 1945 Podunajské Biskupice | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Sevostjan Kuzmič Belochon | 1919 | 1945 Cífer | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Ivan Aleksejevič Belousev | 1945 Trnava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Demjanovič Belousov | 1915 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
D. F. Belousov | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
M.N. Belov | 1925 | 1945 Skalica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Jegor Iljič Belych | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Sergej Beranov | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Dmitrij Romanovič Beregulja | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
P.T. Bermus | 1913 | 1945 Slávičie údolie | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
N. Besov | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Aleksandr Leonidovič Bessonov | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Michail Ivanovič Bestalov | 1945 Tomonisa | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Nikolaj Filipovič Bezbabnyj | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Alexandr Bičkarev | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Jakov Michajlovič Bičkarev | 1945 Tatry | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
B. Bikarasov | 1908 | 1945 Tatry | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
V. Bikarov | 1908 | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Vasilij Vakulovič Bilačenko | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Vasilij Bilugin | 1945 Podunajské Biskupice | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
V.I. Birjušin | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
V.P. Birka | 1945 Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Vladimír V. Blagoveščenskij | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Venediktovič Blinkov | 1902 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
F.S. Bludorov | 1945 Dolná Streda | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Michajl Romanovič Boboško | 1894 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Jevstafij Michajlovič Bobrov | 1902 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
A.N. Bocerenko | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Jakov M. Bočkarev | 19454 Beckov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Ansonovič Boďja | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Aleksandr D. Bodrov | 1916 | 1945 Gbely | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Afanasij Bogaev | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Jegor Tichonovič Bogajev | 1945 Svätý Jur | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Aleksandr Bogdanov | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Konstantin Bogdanov | 1910 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
M.N. Bogdanov | 1923 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Michail Bogdanov | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Prokat S. Bogin | 1945 Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Petr Nikolajevič Bogomola | 1945 Hlohovec | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Petr Nikiforovič Bogomolo | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Dmitrij Bogorodskij | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
I.F. Bojko | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Fedorovič Bojko | 1901 | 1945 Dolná Streda | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Stefan Grogirjevič Bojko | 1945 Skalica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Vasilij Trofimovič Bojko | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Stepan Grigirjevič Bojko | 1945 Skalica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Seman Grigorjevič Bojrej | 1899 | 1945 Čeklis | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Ivan Grigirjevič Bolabanov | 1910 | 1945 Rozbenách -okres Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Dmitrij Sergejevič Bolacuch | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
S.S. Boldar | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Petr Bolirev | 1945 Skalica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Vasilij Bolišev | 1923 | 1945 Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Dmitrij Ivanovič Bolnikin | 1945 Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Fonoslav Boľnikov | 1900 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
V.N. Boľnin | 1926 | 1945 Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Nikolaj Bolonkin | 1924 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
D. Bolotin | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Grigorij Trofimovič Bolotko | 1914 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
K.G. Bolovnev | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Štefan Bolšenko | 1909 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Anatolij Andrejevič Boľšev | 1907 | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Matvej Boltajev | 1924 | 1945 Ruchlicha | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Ivan Danilovič Bondar | 1898 | 26.04.1945 Moravské Lieskové | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
K.F. Bondar | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Stefan A. Bondarčuk | 1909 | 1945 Brezová | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Nikolaj Bondarenko | 1917 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Klimentij Fokovič Bonov | 1908 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
G.S. Bordin | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Bordjuža | 1909 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Ivan Bordjuža | 1909 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Alexej Bordjuža | 1902 | 1945 Piešťany | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Ivan Pavlovič Borinin | 1945 Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Vasiljevič Boris | 1945 Sekule | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Abram Borisajt | 1945 Brezová | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
S.N. Borisjuk | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Aleksejevič Borisov | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Aleksejevič Borisov | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
J. A. Bornickij | 1896 | 1945 Slávičie údolie | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Makar Grigorjevič Borodavka | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Fedor Vasiljevič Borovik | 1902 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Vasilij Ivanovič Boršč | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
P. S. Borzin | 1945 Trnava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Vasilij Mojsejevič Bosyj | 23.10.1944 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Isaj Ivanovič Botanaj | 1918 | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Sergej Jakovlevič Botenov | 1924 | 1945 Hlohovec | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
A. N. Bozenik | 1923 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
M.P. Bozik | 1912 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Zakul Božanov | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Adšam Bratiljev | 1945 Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
A.D. Brezgun | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
F. Brjabinin | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
F. Brjašin | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Stepan Saveljevič Brovko | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Petr Brutenbrat | 1911 | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Petr M. Bučanskij | 1905 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Timofej Budčevoj | 1918 | 1945 Slávičie údolie | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
CH. M. Budina | 1945 Trnava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
M.A. Budjak | 1914 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Darža Budodažajev | 1926 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Josif Michajlovič Budz | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
L.A. Bugaj | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
M.K. Bugatajev | 1921 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Boris Bukovskij | 1945 Petrová Ves | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Nikolaj Semenovič Bulačev | 1918 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Vasilij Bulovat | 1925 | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Vladimír A. Bulyčev | 1925 | 1945 Ivanka | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Aleksej Ivanovič Burlak | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Mojsej Grigorjevič Burmaj | 1914 | 30.4.1945 Okoč- Dunajská Strda | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Petr Burmajev | 1927 | 1945 Trnava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
N.N. Burmitrov | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Aleksandr Nikolajevič Burov | 1945 Dolná Streda | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Maksim Aleksandrivič Burov | 1902 | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Nikolaj Buršnetrov | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
P.N. Butenko | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Fedorovič Butyrin | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Grigorij Bužajev | 1945 Slávičie údolie | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
F.A. Bykov | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Viktor Michajlovič Byvšev | 1922 | 1945 Veľké Leváre | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Konstantin Nikitovič Carjuk | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Anatolij Aleksadrovič Ceba | 1918 | 1945 Suchohrad | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Aleksandr Filipovič Ceceruk | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Sergej Cerouchov | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Dmitrij S. Cirkan | 1945 Velikolovec | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Andrej Stachovič Civinskij | 1900 | 1945 Malé Leváre | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Konstantin Petrovič Cukur | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivanovič Cvetkov | 1945 Kátlovce | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Nina Zacharovna Cvetkova | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Michajlovič Cvik | 1900 | 1945 Veľké Leváre | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
A.I. Cyganov | 1924 | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Anatolij Ivanovič Čaban | 1945 Prievoz | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Afanasij Semenovič Čaria | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Jakov Semjonovič Čarupita | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Nikolajevič Častachov | 1924 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Fedor N. Čebotar | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Jegor Vasiljevič Čebučakov | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Musat Čechlov | 1916 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
L.A. Čeklampin | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
N.I. Čekunov | 1945 Tatry | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
N.S. Čerepinov | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Jegor Gavrilovič Čerkasov | 1945 Trnava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Dmitrij Domanijevič Čerkevič | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
I.K. Čerkovskij | 1945 Skalica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Aleksej Pavlovič Čermjan | 1914 | 1945 Trnava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Lev Vasiljevič Čerňavský | 1926 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Ivan Černenin | 1945 Slávičie údolie | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Petr Stefanovič Černenko | 1945 Slávičie údolie | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Vasilij Vasiljevič Černenko | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Jakovlevič Čerňjavskij | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Maksim Sergejevič Černoj | 1914 | 1945 Hlohovec | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Ivan Petrovič Černov | 1912 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
G.F. Černov | 1945 Prievoz | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Fedor Prokopjevič Černych | 1915 | 1945 Hlohovec | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Fedor Aksentjevič Černyj | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Jurij Vasiljevič Černyj | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Vasiljevič Červinko | 1945 Trebatice | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
L.A. Česnakov | 1945 Slankovice | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Michajl S. Četrimskij | 1924 | 1945 Petržalka | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Vasilij Ivanovič Čeuplov | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Petr Fedorovič Čikin | 1915 | 1945 Trnava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Jakov Timofejevič Čornij | 1904 | 1945 Slávičie údolie | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Nikolaj Čornyj | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
V.A. Čub | 1906 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Andrej Pantelejevič Čubko | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Nikolaj A. Čučer | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
V.S. Čučnovich | 1924 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Boris Michajlovič Čudinov | 1945 Slávičie údolie | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Vasilij Jeremejevič Čugarka | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Vladimír Aleksejevič Čugunov | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Aleksandr Petrovič Čuchrij | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Petr L. Čulkov | 1921 | 1945 Hodžove mesto | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
I.N. Čumakov | 1945 Hlohovec | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
V.I. Čuprov | 1945 Hlohovec | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Vladimír V. Čurikov | 1922 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Semen Čušvin | 1919 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
D.F. Dabuvin | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Aleksandr Dadenko | 1945 Slávičie údolie | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Aleksandr Ivanovič Danenko | 1917 | 5.3.1945 Skalica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Fjodor Nikolajevič Daneš | 1945 Nitra | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
N.P. Danilenko | 1945 Svätý Jur | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Fedor Sviridovič Danilin | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Pavel A. Danilov | 1925 | 1945 Beckov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
David Darbaiseli | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
M.M. Davidov | 1945 Brezová | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
V.I. Davidov | 1902 | 1945 Bíňovce | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
A. Deganov | 1945 Nitra | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Vasilij Trifimovič Degtjarev | 1925 | 1945 Nitra | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Petr Michajlovič Dechťar | 1925 | 1945 Skalica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Anatolij N. Demanitskij | 1924 | 1945 Nitra | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
D.M. Demčenko | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Andrej Nikolajevič Demkovič | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Stefan Konstantinovič Demkovič | 11.4.1945 Kúty - Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
N.R. Denče | 1945 Nitra | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Fjodor Nikolajevič Denež | 6.4.1945 Nitra | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Ivanovič Denisenko | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
N.V. Denisov | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
F.G. Denisov | 1899 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
J.P. Denuje | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Petr Deputat | 1945 Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Osipovič Deregiz | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
V.N. Derevejkin | 1924 | 1945 Slávičie údolie | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Viktor Konstantinovič Derevianko | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Konstantin Deriš | 1906 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Ivan Titovič Derusov | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Nikolaj Trofimovič Desjatirkin | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Maniul Desylivajev | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Vasiljevič Dikusari | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ilja Dilin | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Sergej Nikolajevič Diminov | 1945 Slávičie údolie | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Dimitrenko | 1945 Katlovce | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Andrejevič Djačenko | 1925 | 1945 Gbely | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
N.V. Djultreza | 1945 Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
V.A. Dmitrijev | 1913 | 1945 Nitra | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Ivan Dobroštan | 1945 Hodžovo mesto | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Iljič Dobrovolskij | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Grigorij Makarovič Docenko | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Spiridon Gordejevič Docenko | 1945 Trnava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Filip Dočevskij | 1917 | 1945 Slávičie údolie | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
K.K. Dodošov | 1945 Nitra | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Aleksejevič Dokolov | 1945 Trnava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
S.A. Dolbanjuk | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Jakov Ignatovič Dolgich | 1945 Sládkovičovo | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Aleksandr Petrovič Dolinin | 1945 Soblahov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Aleksejevič Dolinko | 1945 Skalica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Fedor Sviridonovič Donilin | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Petr Donokarov | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
I.A. Dorenko | 1945 Borjuvici | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
N.S. Dorenko | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
F.M. Dorogaja | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Andrej Ivanovič Doroš | 1914 | 1945 Malacky | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
S.A. Doroškov | 1945 Senica | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
S.K. Dorožkov | 1926 | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Ivan Vasiljevič Dovbnja | 1919 | 7.4.1945 Štefanov | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | ||
Fedor Jevdokimovič Dovbnja | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Anton Dovganič | 1945 | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Amazan Dovidjan | 1945 Nitra | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
Ivan Dovroštan | 1945 Nitra | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ | |||
M.F. Drač | 1902 | 1945 Bratislava | Bratislava-m.č. Staré Mesto | VOJ |